Oferta

 • team up! – daj się zabrać na spacer a pokaże Tobie i Twojemu psu jak czerpać z tych wspólnych chwil jeszcze więcej frajdy. Wspólny spacer w ramach zajęć Team up! to spora dawka praktycznej wiedzy na temat efektywnej komunikacji pomiędzy psem a jego opiekunem. Rozumiejąc podstawowe potrzeby psa i zapewniając mu ciekawy i satysfakcjonujący spacer opiekun szybko zauważy, że relacja z psem poprawia się. Spacer Team up! to spotkanie indywidualne. Miejsce spotkania ustalane jest podczas wcześniejszej rozmowy telefonicznej. 
 • Techniki rezygnacji – jak przekonać czworonoga, że zrezygnowanie z kontaktu z napotkanym psem, czy przechodniem, może być fajne? Jeśli Twój pies nadmiernie wyrywa się do innych czworonogów, nie daje się odwołać lub zaczyna szarpać na smyczy, gdy tylko zobaczy potencjalnego kompana do zabawy – ten trening jest dla Was! 
  Wspólnie ćwiczymy skuteczne techniki rezygnacji. Głównie koncentruję się na zaprezentowaniu jak zmotywować psa do zrezygnowania z niekontrolowanych kontaktów z innymi psami. W zajęciach pomagają mi moje psy. Podczas pracy największy nacisk kładę na komfort psa. Spotkania odbywają się na łąkach w podwarszawskich Łomiankach, gdzie jest dużo przestrzeni i możliwość przespacerowania się w spokoju z psem. Na pierwszym spotkaniu poświęcam czas na wytłumaczenie opiekunowi psa co będziemy robić i jak mają wyglądać dostosowane indywidualnie do każdego psa ćwiczenia. Porozmawiamy też na temat podstaw psiej komunikacji. Kolejne spotkania to głównie praktyka. 
  Na spotkania zapraszam psy w każdym wieku.
  Zajęcia odbywają się indywidualnie.
  W razie pytań zapraszam do kontaktu.

  Cena pierwszego spotkania: 100 zł
  Każde kolejne: 80 zł
 • konsultacje behawiorystyczne – wsparcie behawiorysty w przypadku gdy opiekun potrzebuje pomocy z psem prezentującym niepożądane zachowania. 
 • pakiety zajęć– zajęcia z podstawowego posłuszeństwa w formie kursu opartego na indywidualnych spotkaniach w domu i w terenie. Jednorazowe spotkanie trwa 60 minut. Liczba spotkań którą zawiera pakiet jest ustalana indywidualnie z opiekunem psa.  
 • zajęcia indywidualne z posłuszeństwa